158,60 NOK na godz.

Dla par przy pakowaniu czekoladek Norwegia praca bez języka od zaraz Lillehammer 2020

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2020 20:04

Bez znajomości języka potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2020 w Lillehammer dla par przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 158,60 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy taśmie produkcyjnej;
  • zatrudnienie w manufakturze wyrobów czekoladowych, czyli czekolady oraz pralinek;
  • pracownik będzie przeprowadzał wizualną kontrolę jakości, a także pakował gotowe już wyroby.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + bonusy;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych oraz wsparcie administracyjno-kadrowe;
  • zakwaterowanie w cenie od 2500 do 3000 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 2325ec7f518e7278

11 komentarzy na “Dla par przy pakowaniu czekoladek Norwegia praca bez języka od zaraz Lillehammer 2020”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz. Chciałbym wyjechać z dziewczyną

  2. Tak interesowala by mnie ta oferta

  3. Tak interesowala by mnie ta oferta pracy

  4. tatiana patynowska na 25 maja 2020 @ 16:41

    szukam prace bez znajomosci jenzyka

  5. chce pracowac

  6. jestem pracowita

  7. Witam!!! Mamy 33 i 34 lata .Jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą!!! Prosimy o więcej szczegółów na e-mail .

  8. Interesowała by mnie ta oferta

  9. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna jestem zainteresowana. Jezeli tak prosze o kontakt 792789032

  10. Krzysiek100 na 4 czerwca 2020 @ 23:31

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą, pozdrawiam i proszę o kontakt 🙂