164 NOK brutto/h

Dla pokojówki praca w Norwegii sprzątanie hotelu z j. angielskim od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 maja 2019 02:26

Z bezpłatnym zakwaterowaniem praca w Norwegii od zaraz jako pokojówka przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie we Fredrikstad z językiem angielskim. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi oraz apartamentów hotelowym w wysokim standardzie, np. zmienianie pościeli, mycie łazienki, wietrzenie pokoi itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane, rzetelne i dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • dodatki do dań w restauracji hotelowej;
  • darmowe zakwaterowanie – mały pokój z własną łazienką, mini aneksem kuchennym, telewizorem oraz dostępem do Internetu po wi-fi;
  • najpierw umowa próbna z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

Koniecznie trzeba zaznaczyć odpowiednie stanowisko: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-dla-pokojowki-sprzatanie-w-hotelu-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1705cdd6e57dd168

1 odpowiedź na “Dla pokojówki praca w Norwegii sprzątanie hotelu z j. angielskim od zaraz Fredrikstad”

  1. Mam 54 lata jestem zdrowa kobieta która podejmie pracę NL bez znajomości Języka.
    Najlepiej w hotelu