180 NOK brutto/h

Dostawca-kierowca kat.B z językiem angielskim praca Norwegia od zaraz Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 listopada 2022 17:21

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Skien ze znajomości języka angielskiego jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca – dostawca zakupów w delikatesach internetowych;
  • załadowywanie zakupów na samochód służbowy oraz dowożenie ich pod odpowiedni adres i rozliczanie się z osobą zamawiającą.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • punktualność;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność;
  • komunikatywna znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc;
  • samochód służbowy i kartę paliwową w godzinach pracy;
  • tymczasową umowę o pracę z opcją przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • przyjazny zespół;
  • samodzielne miejsce pracy;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń pracowniczych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-dostawca-zakupow-kierowca-kat-b-z-jezykiem-angielskim-skien/

ID ogłoszenia: 62663764cdea9d96