180 NOK brutto/h

Dostawca zakupów z angielskim praca Norwegia kierowca kat.B od zaraz Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2022 22:52

Poszukiwani od zaraz kierowcy kat.B do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Skien ze znajomością języka angielskiego jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie dostarczał do klientów zakupy zamawiane online;
  • dostarczanie zakupów pod drzwi oraz pobieranie opłat i wydawanie reszty.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • komunikatywna znajomość angielskiego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dokładność;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • samochód służbowy + kartę paliwową;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • stałą pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-dostawcy-zakupow-kierowcy-kat-b-z-j-angielskim-skien/

ID ogłoszenia: 768633c973fb43ec