168,20 NOK brutto/h

Drammen Norwegia praca bez znajomości języka 2017 na magazynie

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 05:15

Sklep internetowy z Drammen zatrudni od stycznia 2017 pracowników do zbierania zamówień na gry, książki, itp. na magazynie. Norwegia praca bez znajomości języka norweskiego dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier
Stawka godzinowa: 168,20 NOK brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia
Start: od stycznia 2017

Zakres zadań:

  • praca na magazynie sklepu internetowego z asortymentem bazującym na grach, książkach i elektronice
  • kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem złożonym droga on-line
  • obsługa skanera ręcznego
  • pakowanie i adresowanie paczek
  • wysyłka
  • pomoc w załadunku i rozładunku
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2017
  • dobre zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność, punktualność, zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • pomoc w sprawach urzędowych
  • zamieszkanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • szkolenie wdrażające
  • zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka norweskiego
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “m/015/16” należy przesłać wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-2017-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drammen/

ID ogłoszenia: 84958509aa4f1215

1 odpowiedź na “Drammen Norwegia praca bez znajomości języka 2017 na magazynie”

  1. Kubacudzik@gmail.com na 23 grudnia 2016 @ 16:06

    Witam jestem bardzo zainteresowany praca duza sila fizyczan duzo checi do pracy spełniam wszystkie powyższe warunki