280-305

Elektrycy budowlani oferta pracy w Norwegii od zaraz, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2022 00:59

Od zaraz w mieście Bergen dostępna aktualna oferta pracy w Norwegii na budowie dla elektryków. Zatrudnienie dla osób z kwalifikacjami i znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Po wielu dość burzliwych miesiącach branża budowlana uruchamia liczne wstrzymane lub odłożone inwestycje, w związku z czym mamy przed sobą bardzo intensywną drugą połowę roku. W związku z obowiązującymi utrudnieniami na granicach poszukujemy osób przebywających już na terenie Norwegii, mogących podjąć pracę w niedalekiej przyszłości.

W pierwszej kolejności rozpatrujemy kandydatów posiadających autoryzację DSB, ale dysponujemy również ciekawymi ofertami dla pomocników z doświadczeniem z rynku norweskiego. Umiejętność posługiwania się językiem norweskim lub angielskim będzie dużym plusem.

Naszymi klientami są średnie i duże firmy elektryczne, które cenią sobie jakość naszych usług i solidność naszych pracowników. Uczestniczymy w projektach wszelkiego typu – od bloków mieszkalnych, przez szkoły i szpitale do obiektów przemysłowych – dajemy zatem możliwość rozwoju zawodowego i zetknięcia się z nowoczesnymi instalacjami. W związku z tym poszukujemy kandydatów wszechstronnych i zainteresowanych swoim zawodem, chcących poszerzać swoją wiedzę, jak i realizować w praktyce już nabyte umiejętności.

Elektro Personell jest prężnie i konsekwentnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w zakresie pośrednictwa pracy dla elektryków. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i pomocnych osób, staramy się być blisko naszych pracowników i stwarzać jak najlepsze warunki wykonywania pracy.

Zadania:
•Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
•Montaż tras kablowych
•Układanie przewodów
•Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
•Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
•Podłączanie rozdzielnic
•Automatyka, KNX
•Biały montaż

Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
•Autoryzacja DSB
•Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
•Umiejętność czytania rysunku
•Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
•Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia
•Rozwój umiejętności zawodowych
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
•Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień i certyfikatow

•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura

•Elastyczny czas pracy
•Organizację i częściowe finansowanie kursów języka norweskiego

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no
Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB

Miejsce pracy:Norwegia

ID ogłoszenia: 603629a282d66190