1000000 NOK

Elektryk z DSB – oferta pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2023 00:11

Ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego od zaraz legalna praca w Norwegii w budownictwie na stanowisku elektryka budowlanego z DSB. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk
VikarSentral AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction &
industry, production, installation, schools and kindergartens.

Elektro Personell jest prężnie i konsekwentnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w
zakresie pośrednictwa pracy dla elektryków.
Zadania:
Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
Montaż tras kablowych
Układanie przewodów
Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
Podłączanie rozdzielnic
Automatyka, KNX
Biały montaż
Kwalifikacje:
Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
Autoryzacja DSB dla Panow zainteresowanych praca w Norwegii
Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
Umiejętność czytania rysunku
Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim
Cechy charakteru:
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
Umiejętność współpracy
Zaangażowanie w pracę
Elastyczność
Odpowiednie podejście do zagadnień BHP
Oferujemy:
Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
Konkurencyjne warunki zatrudnienia
Rozwój umiejętności zawodowych
Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień i certyfikatow
Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
Elastyczny czas pracy
Organizację i częściowe finansowanie kursów języka norweskiego
Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie:

IR@eterni.no

By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an
applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make
available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni

ID ogłoszenia: 45763dcbca8eb933