23500 NOK/m-c brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka naprawa palet od zaraz Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 06:53

Szukamy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie drewnianych palet. Opcja zatrudnienia w Ålesund od zaraz dla osób bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Ålesund

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Wynagrodzenie: 23500 NOK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kontrola stanu oraz naprawianie drewnianych palet
  • obowiązki będą wykonywane z użyciem elektronarzędzi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie jako stolarz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak prze3ciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach norweskich
  • pracę na czas określony
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • weekendy wolne od pracy
  • cały etat
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/naprawa-palet-od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-alesund-2018/

ID ogłoszenia: 5935b2aa80c0aea9

4 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka naprawa palet od zaraz Ålesund”

  1. Jestem zainteresowany praca jestem
    po dlugiej pracy na budowie
    jestem sprawny silny i zdeterminowany
    Prosze o kontakt pod numer 695699734 albo na meila
    Pazdrawiam Daniel

  2. philipmayer2012 na 12 lipca 2018 @ 06:44

    Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt +48 536 734 930

    Pozdrawiam

  3. Michał Plich na 1 sierpnia 2018 @ 19:29

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie
    proszę o kontakt telefoniczny 530750403 lub na E-mail michalplich100@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowany 518726988