166 NOK brutto na godzinę

Fizyczna praca Norwegia Bergen bez znajomości języka od zaraz przy naprawie palet

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2016 01:22

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Bergen dla Polaków bez znajomości języka przy naprawie palet na magazynie. Fizyczna praca w Norwegii aktualna od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Bergen, Norwegia
Start: od zaraz
Zarobki: 166 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • prace fizyczne przy naprawie drewnianych palet na magayznie z Bergen
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie innych prac zleconych przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do efektywnej pracy grupowej
  • brak problemów ze zdrowiem i dobra sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • przeszkolenie na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane na czas
  • odpłatne zamieszkanie w cenie ok. 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek oraz dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszenia zatytułowanego “np/027/16” z załączeniem życiorysu na poniższy adres kontaktowy:

  • norwayworker@europe.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 9557cf0d782018c

6 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia Bergen bez znajomości języka od zaraz przy naprawie palet”

  1. Pani Marto, pisałem wiadomość przez pocztę internetową ale wykazuje błąd w adresie. Jestem zainteresowany ofertą pracy.

  2. Witam;

    Jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam prawo jazdy b,c+e uprawnienia HDS I ADR

    wiek 38 lat

    Proszę o kontakt po nr tel.+48 600 280 578 lub na @ j.rezner @icloud.com

  3. Jestem zainteresowany państwa ofertą dlatego czy mógłbym prosić o kontakt mailowy pkrulicki202@interia.pl lub telefoniczny +48 789043655 bądź czy mógłbym prosić o kontakt do państwa. Prośbę tą motywuję chęcią uzyskania większej ilości informacji oraz chęcią podjęcia pracy .

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany oferta. Prosilbym o Kontakt.

    Wapek91@o2.pl

    Wiek: 25 lat
    Znajomosc jezyka Angielskiego w stopniu Dobrym.
    Jezyk Niemiecki w Stopniu Komunikatywnym.

  5. Jestem zainteresowany każdą oferta pracy fizycznej w Norwegii bez znajomości języka. Zacząłem uczyc sie jezyka norweskiego poniewaz moja zona pracuje w Norwegii w okolicy Bergen dlatego ja zrobie wszystko aby się tam dostać. Jestem operatorem maszyn ciężkich, mam doświadczenie w pracach ogolnobudowlanych ( malowanie tynkowanie, pracowałem przy montazu okien, uprawnienia na piły spalinowe, doświdczenie w rybolostwie. Nie boję się żadnej pracy. Jestem odpowiedzialny. Prosze o kontakt. Moj telefon 511 913 845.

  6. Jestem zaiteresowany tom ofertom prosze o kontak znam angielski +47 40580459