158 NOK/h + zakwaterowanie

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz sortowanie paczek Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 02:39

Magazyn firmy logistycznej z Fredrikstad zatrudni od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka do sortowania paczek kurierskich. Praca w Norwegii od II połowy czerwca 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 158 NOK za godzinę

Start: od zaraz, rozpoczęcie od II połowy czerwca br.

Zadania:

  • pracownik odpowiada za przesortowanie paczek na magazynie firmy logistycznej
  • jest to praca stojąca przy taśmie produkcyjnej
  • jeżeli jakakolwiek paczka ulegnie uszkodzeniu pracownik musi zabezpieczyć ją odpowiednio i spisać protokół

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającą swobodą komunikację
  • atutem będą zgłoszenia od osób aktualnie przebywających w Norwegii
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o norweskie prawo pracy
  • wsparcie na miejscu przy dopełnianiu formalności
  • pracodawca udostępnia możliwość pobierania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • darmowe zakwaterowanie na zasadach pracodawcy – niezbędna kaucja, która zostanie odciągnięta z pierwszej wypłaty a także podpisanie regulaminu (niepalenie, dbanie o powierzone rzeczy, utrzymywanie względnego porządku)

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wypełniania formularza znajdującego się na poniższej stronie:

Koniecznie należy zaznaczyć opcję: “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-fredrikstad-przy-sortowaniu-paczek/

ID ogłoszenia: 765575603058317d

4 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz sortowanie paczek Fredrikstad”

  1. Robert Grzybowski na 7 czerwca 2016 @ 15:20

    Witam!

    Niestety nie mogę otworzyć formularza podanego przez Państwa. Proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Jestem studentem dyspozycyjnym od zaraz

    Pozdrawiam
    Robert Grzybowski

    791282787

  2. Prosze o ta prace czuje sie bardzo dobrze kadycyjnie od 18roku zycia pracuje fizycznie jestem osoba pracowjta bez nologow 507686540

  3. Witam. Nazywam się Damian Kamiński wiek 23 lata i byłbym zainteresowany pracą, Prawo jazdy BC, Doświadczenie jakie posiadam to praca w centrum dystrybucji na terenie holandii. W razie czego proszę o kontakt.

  4. Witam,
    wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy.