140 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka sortowanie ubrań od zaraz Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 02:53

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Norwegii z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu. Zatrudnienie w Trondheim bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 140 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sortowanie używanych ubrań przy taśmie w pozycji stojącej

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • dodatkowym atutem będzie znajomość części garderoby oraz trendów w modzie
  • gotowość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość wykupienia niedrogich obiadów na miejscu
  • szkolenia dla pracowników wprowadzające w obowiązki
  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia współpracy
  • darmowe lokum niedaleko zakładu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem;

“sortowanie odzieży w Trondheim. Imię i nazwisko” na adres:

soknadansatte_cv@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sortowniu-odziezy-2018-trondheim/

ID ogłoszenia: 9505a3311c02f2fe

4 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka sortowanie ubrań od zaraz Trondheim”

  1. Witam
    Jestem bardzo zaintereswany ofeta pracy, posiadam swoje CV. Reszte mozemy omówic przez telefon lub email. Podaje konakt ponizej.
    Emial: michalplich222@wp.pl
    Telefon: 07708499854
    lub
    07860879776

  2. Jestem zainteresowana tą pracą bez nałogów sumienna,uczciwa .Bardzo zależy mi na pracy proszę o kontakt +48784441531 e-mail fhumariola@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowana pracą od zaraz niestety mam problem z wysłaniem cv gdyż wyskakuje mi błąd . Jeśli praca jest wciąż aktualna proszę o kontakt pod nr +48 502 154 685 lub na adres e-mail Kaka080404@interia.pl

  4. Jakub Jurak na 20 marca 2018 @ 19:33

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany powyższą oferta pracy. Bardzo prosze o kontakt.
    Pozdrawiam,
    Jakub