do ustalenia

Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy recyklingu bez znajomości języka 2018 Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2018 23:53

Dostępna od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii 2018 dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy w Bergen przy sortowaniu odpadów na linii.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w pozycji stojącej przy ruchomej taśmie
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odpadów zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaangażowanie i pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do pracy
  • zręczność
  • gotowość do wypracowywania godzin nadliczbowych
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta na miejscu
  • szkolenia w języku polskim
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • szansę rozwoju zawodowego
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • pomoc w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “sortowaniesurowców/07/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-recyklingu-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 515b5d9c5ac579c

4 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy recyklingu bez znajomości języka 2018 Bergen”

  1. jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt 606543071

  2. jestem zainteresowany prosze napisac sms 534987504 lub w emailu .

  3. 604129645 pracowałem przy recyklingu szła na taśmie przez 15 lat jestem zainteresowany

  4. Jestem zainteresowany proszę o odpowiedź Daniel