160 NOK brutto/h

Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:47
  • Wygasa: 82 dni, 18 godzin

Pracodawca z Oslo szuka osób do fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej, która polega na ręcznym pakowaniu oraz sortowaniu owoców – przeważnie egzotycznych;
  • przygotowywanie owoców do magazynowania oraz wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracownia na zmiany;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • pracę na zmiany;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę – pierwsza jest na 3 miesiące próbne, a kolejna dla najlepszych pracowników na czas nieokreślony;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby;
  • zapoznanie z obowiązkami
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego, np. premia za frekwencję, wydajność oraz liczne bonusy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

soknadansatte@fast-email.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 9625cf8fb996209b

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo”

  1. Tobiasz Miroslaw na 12 czerwca 2019 @ 12:43

    Szulam pracy w Norwegi prosze o odpowiedz