160 NOK brutto/h

Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:47

Pracodawca z Oslo szuka osób do fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej, która polega na ręcznym pakowaniu oraz sortowaniu owoców – przeważnie egzotycznych;
  • przygotowywanie owoców do magazynowania oraz wykonywanie innych zadań, które będą zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracownia na zmiany;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • pracę na zmiany;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę – pierwsza jest na 3 miesiące próbne, a kolejna dla najlepszych pracowników na czas nieokreślony;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby;
  • zapoznanie z obowiązkami
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego, np. premia za frekwencję, wydajność oraz liczne bonusy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

soknadansatte@fast-email.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 9625cf8fb996209b

7 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo”

  1. Tobiasz Miroslaw na 12 czerwca 2019 @ 12:43

    Szulam pracy w Norwegi prosze o odpowiedz

  2. Witam ,jestem zainteresowany. Posiadam doświadczenie ,ponieważ pracowałem już w tej branży w Holandii. Pierwsze 4 miesiące fizycznie na linii a potem zostałem jej operatorem.

  3. Witam pisalam na państwa meil lecz nie stety nie da sie wyslać Cv. Jestem zainteresowana ofertą .Pracę mogę zacząć od jutra

  4. Zaborowo123 na 24 lipca 2019 @ 10:06

    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyna.poprosze o nr kontaktowy.

  5. Proszę o kontakt.

  6. Witam. Jestem zainteresowana ofertą

  7. Dzień dobry, jesteśmy parą z Ukrainy 48, 42 lata, fizycznie dobrze znamy język polski, szukamy pracy w Norwegii, możecie nam pomóc, dziękuję, Tel, Weiber, + 420776696793,