do ustalenia

Fizyczna praca Norwegia przy rozładunku paczek Sarpsborg bez języka

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2015 12:40

Dam od zaraz pracę w Norwegii przy załadunku i rozładunku paczek. Praca w Norwegii, Sarpsborg dla pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: lagermedarbeider 19/2015

Zadania:
– pracownik zajmuje się rozładunkiem nowych dostaw kurierskich
– sortowanie paczek (odbywa się w określonym systemie)
– załadunek dostaw na samochody
– porządkowanie stanowiska po zakończonej zmianie

Wymagania:
– siła fizyczna
– przestrzeganie zasad BHP
– wyjazd od zaraz
– zdolność do rozwiązywania problemów
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– łatwe porozumiewanie się z ludźmi
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– logiczne myślenie
– kreatywność, zaradność, punktualność
– możliwość pracowania na zmianę nocną
– stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie na nocki
– pracę po godzinach
– jasne warunki zatrudnienia
– zdobycie nowych umiejętności
– w pierwszych dniach przeprowadzamy szkolenia
– norweskie zasady zatrudnienia
– pomoc w pierwszych dniach
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– tłumaczenia dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Należy wysłać CV na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 19/2015
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-przy-sortowaniu-paczek-kurierskich-od-zaraz-bez-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 89056179041771c2

2 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia przy rozładunku paczek Sarpsborg bez języka”

  1. Witam serdecznie! Jestem zainteresowany ogłoszeniem. Pracowałem wcześniej na magazynie,jestem silny fizycznie,sumienny i pracowity.Proszę o kontakt oraz info na e-mail lub telefonicznie pod nr.tel:48 739 635 457.Pozdrawiam.Mirosław.

  2. Leszek Suchcicki na 18 listopada 2015 @ 14:59

    Witam Państwa, Nazywam się Leszek Suchcicki, mam 48, mieszkam w Polsce w miejscowości Wasików koło Białegostoku. Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Posiadam 15 lat doświadczenia pracy w handlu, dobrej znajomości gospodarki materiałowej i oprogramowań gospodarki materiałowej. Znam język angielski na poziomie wyższym podstawowym. W związku z tym jeżeli zainteresowałaby Państwa moja oferta ewentualnej mojej pracy w Państwa Przedsiębiorstwie to proszę o odpowiedż dla mojej osoby. Mój telefon: 502 534740.
    Z poważaniem,
    Leszek Suchcicki