140 NOK brutto/h

Fizyczna praca Norwegia przy sortowaniu odzieży bez języka od zaraz w Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:05

Poszukiwany pracownik fizyczny bez znajomości języka do pracy w Norwegii od zaraz w Trondheim przy sortowaniu odzieży używanej. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie.

Stanowisko: sortowacz odzieży.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 140 NOK brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna, polegająca na sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • posiadanie zdolności manualnych;
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz;
  • doskonała kondycja fizyczna;
  • bez nałogów;
  • szybkość, energiczność i zaangażowanie;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość materiałów oraz trendów modowych;
  • odznaczanie się punktualnością.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie, który jest oddalony od miejsca pracy o 3 – 5 km;
  • umowa na 2 miesiące, a dla najlepszych pracowników jej przedłużenie;
  • zatrudnienie na norweskich warunkach;
  • pomoc przy dopełnieniu formalności;
  • dodatki do wynagrodzenia, np. w postaci dofinansowania do obiadów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą mogą przesyłać zgłoszenia na adres email:

soknadansatte2019@fastem.com i należy podać tytuł: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-trondheim/

ID ogłoszenia: 3115c2f7979181a5

8 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia przy sortowaniu odzieży bez języka od zaraz w Trondheim”

  1. Witam mam 24 lata obecnie jestem w Trondheim z zakwaterowaniem nie ma problemu jestem dyspozycyjny chętna do pracy. Znam się na gatunkach materiałów oraz rozmiarach duża praktyka w pracy przy odzieży jestem bez nałogów punktualna nie przeszkadza mi praca na zmiany . Potrafię się porozumieć w języku angielskim oraz uczęszczać na kurs języka norweskiego 739006556 mój numer telefonu .

    • Witam. Mam 22 lat mieszkam w Trondheim i mam zakwaterowanie. Jestem dyspozycyjna. Jestem punktualna i bez nałogów. Mam prawie 3 letnią córeczkę. Bardzo szybko się uczę.

  2. pawelstiller1994 na 12 stycznia 2019 @ 23:10

    2 studentów chetnych z komikatywnym Angielskim , czemu mail wasz nei dziaał ? , wysłałem wiaodmsoc i pisze ze nie ma takiego maila lub nie pełny adres jest

  3. Proszę o kontakt. Znam się na rozmiarachi mniej więcej na gatunkach odzieży. sara11162@poczta.fm

  4. Iwona Bogacka na 20 stycznia 2019 @ 15:14

    Witam jestem zainteresowana powyższą oferta pracy przy sortowaniu odziezy.mail nie dochodzą

  5. Daria Kohnke na 30 stycznia 2019 @ 13:08

    Witam, prosze o kontakt, mail nie dochodzi. Witam, poszukuje pracy bez znajomosci jezyka. Jestem w Trondheim od miesiaca, moge zaczac od zaraz. Nie pale, nie pije. Mam gdzie mieszkac wiec z tym nie byloby problemu. Moj jezyk anielski jest na poziomie niski, jednakze w podstawowych slowka dogama sie.
    podaje maila – darkson1441@gmail.com

  6. Dzień dobry!

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.

    pozdrawiam,
    Damian

  7. Witam, byłabym zainteresowana Państwa ogłoszeniem odnośnie pracy w Trondheim przy sortowaniu odzieży proszę o kontakt na adres e-mail Pozdrawiam Danuta Haś proszę o kontakt na nr tel 570214537