171 NOK/h brutto

Fizyczna praca Norwegia w ogrodnictwie bez języka od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 marca 2015 04:10

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy koszeniu trawnika i pielęgnowaniu zieleni. Zatrudnienie w Bergen dla pracownika fizycznego bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: PZ/NOR/03.15

Zadania:
Pracownik będzie dbać o zielone powierzchnie użytkowe takie jak parki czy place. Do innych zadań zatrudnionego należy układanie chodników z kostki brukowej. Wszystkie te czynności wykonywane są przy pomocy urządzeń mechanicznych (kosiarki, sekatory, piły łańcuchowe itp.)

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– witalność, pozytywne nastawienie
– posiadanie energii do wykonywania ciężkich prac fizycznych
– doświadczenie w pracach ogrodniczych minimum 3 letnie
– wcześniejsze prace z piłą mechaniczną i tarczową
– angielski w stopniu komunikatywnym
– od kandydatów wymagamy doświadczenia kierunkowego

Oferujemy:
– pomoc podczas procesu rekrutacyjnego (wypełnianie dokumentów itp.)
– jasne warunki zatrudnienia
– na miejscu do dyspozycji jest koordynator
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wypłaty przelewane na konto w określonym terminie
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– płatne miejsce do zamieszkania około 2-3 tyś NOK za 14 dni
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: justyna.rybacka@adecco.com w tytule proszę wpisać: PZ/NOR/03.15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogrodnictwo-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-przy-zieleni-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 356551043f1abbff

14 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia w ogrodnictwie bez języka od zaraz Bergen”

  1. Jestem zainteresowany ta oferta mam doswiadczenie zawodowe podejme prace odzaraz nr tel.+48516806047

  2. xdamian0 na 30 marca 2015 @ 18:52

    witam, jestem zainteresowany ofertą pracy oraz szybkim wyjazdem do norwegii!!
    prosze o kontakt 730414752

  3. slawomir zembrzuski na 3 kwietnia 2015 @ 10:53

    podejme prace ,pracowalem na podobnym stanowisku

  4. Witam jestem zainteresowany tą pracą . Pracowałem na podobnych stanowiskach w lesie przy wykaszaniu upraw leśnych

  5. Jestem zainteresowany tą pracą . Mam 3 letnie doświadczenie w pracy fizycznej-sezonowej,5-letnie zezwolenie na pobyt w Norwegii,oraz ukończony norweski kurs pilarza udokumentowany. Mój nr tel. 516224357. Jestem gotowy do wyjazdu własnym autem.

  6. RAFAŁ BURCHARDT na 14 kwietnia 2015 @ 13:52

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY TA PRACĄ PRACOWAŁEM W OGRODNICTWIE ORAZ W LESIE PRZY KARCZOWANIU POZA TYM JESTEM ZE WSI I NIEOBCE MI SĄ CIĘŻKIE PRACE GOSPODARCZE MÓJ NR TEL 880700978

  7. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą od połowy czerwca, jesteśmy osobami punktualnymi, rzetelnymi i chętnymi do pracy.

  8. grzegorz i artur na 28 kwietnia 2015 @ 07:35

    witam chetnie podejmiemy prace . 33 i 28 lat mlodzi silni i wytrzymali zarowno fizycznie i psychicznie nie bojacy sie zadnej pracy angielski komunikatywny wlasny samochod i mieszkanie w norwegii prosze o kontakt 0048515041876 lub dlilerczesci@gmail.com

  9. piotr i frank na 14 maja 2015 @ 16:44

    Witam serdecznie chetnie podejmiemy prace w zieleni. Mamy wiedze na temat wykonywanej pracy gdyz przez wiele lat pracowalismy w tym kierunku w holandii. Prosze o kontakt na skrzynke, udziele wiecej informacji.

  10. Chętnie podejmę tą pracę.Pracowałem na podobnym stanowisku.Bardzo proszę o kontakt 506097519

  11. Witam jestem za interesowany ofertom pracy od zaras jestem bez nałogu i pracowity zalerzy m ma pracy

  12. Witam mam bardzo duże doświadczenie na podobnym stanowisku pracuje teraz jestem zainteresowany ta praca jestem na miejscu w Norwegi pozdrawiam i prosze o kontakt Adam.

  13. witam jestem zainteresowany praca jestem młody bez nałogów prosze o kontakt 721521903

  14. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 17:06

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt w razie pytań pod nr. 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian.