145,20 NOK brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz w pralni przemysłowej Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2020 20:04

Pralnia przemysłowa z Bergen szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 145,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc:brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w pralni przemysłowej;
  • pracownik będzie obsługiwał pralki, czyli sortował pranie, rozbił załadunek, a także włączał maszyny, prasował i składał pranie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco;
  • dbałość o powierzone mienie;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • wytrzymałość;
  • dostępność na pół roku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie, np. za frekwencje;
  • pracę na pół roku;
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

CV w j. angielskim lub norweskim prosimy wysłać na adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: arbeider/04/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-w-pralni-przemyslowej-z-bergen/

ID ogłoszenia: 8845ec7fc37cdd2b