162 NOK/h brutto

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przy melioracji Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 22:02

Aktualna oferta fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy melioracji (oczyszczanie, udrażnianie rowów). Ogłoszenie z Drammen od kwietnia 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie: 162 NOK na godzinę brutto

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Start: od kwietnia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac polegających na udrażnianiu oraz oczyszczaniu rowów. Jest to praca całkowicie fizyczna, często wykonywana w wodzie. Pracownik wykasza trawy, odmula i sprząta dna kanałów.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • odpowiednia odzież – nieprzemakalna, pracodawca zapewnia komplet jednak warto mieć również swoją
  • zaletą będą aplikacje od osób z praktyką w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze, które ma na celu wdrożyć w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie, koszt który ponosi pracownik to 2500 NOK miesięcznie
  • zadania wykonywane są jedynie przy dobrej pogodzie, jeżeli nie ma zleceń, pracownik otrzymuje przestojowe
  • odpowiednia odzież służbowa i sprzęt

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • marek.piasecki78@gmail.com

W tytule prosimy wpisać: “Norwegia praca fizyczna przy melioracji – oczyszczanie rowów, Drammen”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/drammen-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-melioracji-rowow/

ID ogłoszenia: 8975706f4353a264

3 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przy melioracji Drammen”

  1. Wraz z dwoma kolegami jestem gotowy do podjęcia się pracy. Jesteśmy niekarani, bez nałogów i z doświadczeniem w fizycznej pracy. Posiadam samochód, którym dotrzemy na miejsce. Proszę o kontakt +48608623947. Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Proszę o kontakt 502943345

  3. Grzesiek Dawid na 1 maja 2016 @ 18:38

    Jestem z bratem zainteresowani tą pracą na dłuższą wspuł pracę mij numer tel517328633