do uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka sortowanie odpadów od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 04:40

Aktualna propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odpadów dla osób bez znajomości języka. Oferta od zaraz przy recyklingu w Bergen. Pracodawca zapewnia kompletny uniform do pracy i pełne przeszkolenie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy recyklingu
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Miasto: Bergen, Norwegia
Start: od grudnia bieżącego roku

Zakres obowiązków

  • praca fizyczna w odpowiedniej odzieży przy sortowaniu odpadów na taśmie

Oczekiwania:

  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • bardzo dobre zdrowie i brak uczuleń czy alergii
  • duża spostrzegawczość
  • doskonała kondycja fizyczna
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • punktualność i zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole

Oferujemy:

  • uniform służbowy, rękawice, kask, maseczki, itp
  • zatrudnienie na pełny etat
  • dla chętnych możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu formalności
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego koordyantrora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy.

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w tytule: sortowaniesurowców/12/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-bergen/

ID ogłoszenia: 3145834ff408f26e

13 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka sortowanie odpadów od zaraz Bergen”

  1. Andrzej Jekiełek na 23 listopada 2016 @ 19:18

    Witam jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz
    Moj numer telefonu 509 044 791
    Andrzej Jekiełek

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z kolegą i proszę o kontakt +48 505-727-246

  3. Jestem zainteresowany wraz z narzeczona. Nr tel 695238449

  4. Dzień dobry jestem zainteresowana ta ofertą pracy,ponieważ mam doświatczenie w tej branży kilka lat,tylko bez dokumentacji.Zależy mi na pracy proszę o kontakt pod num.tel.96888162.pilne.

  5. Dzień dobry jestem zainteresowana tą ofertą pracy pilnie obecnie jestem w Norwegi i mogę zacząć od zaraz.Proszę o kontakt pod num.tel.96888162.Mirosława.CH.

  6. Kowalczuk na 2 grudnia 2016 @ 11:55

    Dzień dobry, praowałem dwa lata na Remondisie w Warszawie przy sortowaniu odpadów, zaraz mieszkam w Danii, bardzo jestem zainteresowany tą ofertą, czy mogę prosić o telefon kontaktowy?

  7. Witam. Jestem zainteresowany ofertą sortowanie surowców. Mój numer 503193653

  8. Witam . Jestem zainteresowany ofertą pracy. Sortowanie surowców.

  9. Mieczysław na 30 grudnia 2016 @ 14:04

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą podjęcia pracy. Mieszkam w Bergen. Proszę o odpowiedź na mail aldi-mat1973@wp.pl

  10. JEST NASZ TRZY CHĘTNIE PODEJMIEMY TE PRACE.

  11. 3145834ff408f26e na 18 stycznia 2017 @ 18:34

    Witam jestem zainteresowany pracą.Mieszkam vaksdal .Prosze o odpowiedzi na mail modrzejewski77@wp.pl

  12. Witam jestem zainteresowany ofertą mój kontakt : 733009976

  13. Witam serdecznie. Mieszkam w Bergen i jestem zainteresowana pracą. Prosze o kontakt numer tel: 43357327. Pozdrawiam Emilia R.