155 NOK

Fizyczna praca w Norwegii jako monter kadłubów okrętowych w stoczni Kleven Verft

  • Miasto lub region: ULSTEINVIK
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 01:26

Od podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii w stoczni Kleven Verft jako monter kadłubów okrętowych. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem oraz znajomością rysunku technicznego.

Pracodawca:Rem-Pol Resources

Opis stanowiska:Praca na stoczni Kleven/Norwegia

Wymagania:min.3 letnie doświadczenie,rysunek techniczny

Oferujemy:
-umowa norweska
-system rotacyjny w wymiarze 54h/tygodniowo
-stawka 155 NOK brutto+10,2% ferie penger
-zakwaterowanie od 100-160 NOK dziennie
-odziez robocza
-opiekę polskiego Area Managera
-transport i wyzywienie po stronie pracownika

kkulig@rempolresources.com

ID ogłoszenia: 8655a5f54d7937ae

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii jako monter kadłubów okrętowych w stoczni Kleven Verft”

  1. Witam poszukuje pracy z zawodu jestem slusarz spawacz hydraulik

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: karolina2516
  • Zarejestrowany od: 17 stycznia 2018

Inne przedmioty dodane przez karolina2516

Ostatnie przedmioty dodane przez karolina2516 »