do uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez języka rozładunek paczek Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 maja 2016 23:47

Magazyn przeładunkowy ze Sarpsborg oferuje fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy rozładunku samochodów i sortowaniu paczek. Dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmuje się rozładunkiem samochodów ciężarowych
  • konieczne będzie przesortowanie paczek kurierskich przy taśmie
  • ponowny załadunek na samochody dostawcze z podziałem na miasto docelowe
  • jest to praca fizyczna, która wykonywana będzie na zmianie nocnej

Wymagania:

  • gotowość do osobistego stawiennictwa w Szczecinie na rozmowie kwalifikacyjnej i podpisaniu umowy, koszty poniesione przez pracownika podczas podróży do Szczecina nie zostają zwracane
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy zmianowej – szczególnie na zmianie nocnej
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność efektywnej pracy grupowej
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Oferujemy:

  • przeszkolenia pracownicze
  • atrakcyjne zarobki
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • najlepszym pracownikom umożliwimy podjęcie stałej pracy w Norwegii
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych

Uwaga! Z pierwszego wynagrodzenia będzie odtrącone 300 NOK za tłumaczenia i przygotowanie dokumentów.

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 35/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-rozladunku-paczek-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 561573a2e0b0d0ef

4 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez języka rozładunek paczek Sarpsborg”

  1. Młodzi_pracowici na 19 maja 2016 @ 09:00

    Jesteśmy grupką 3 młodych, chętnych do pracy i zmotywowanych osób,. Nie boimy się ciężkiej pracy w godzinach dziennych i nocnych. Nasz angielski jest na poziomie zaawansowanym. Posiadamy samochód, któym możemy dojechać na miejsce pracy. Posiadamy bardzo dobrą kondycję fizyczną. Nie posiadamy nałogów. Jesteśmy samodzielni i zaradczy. Lubimy pracować w grupie. Z chęcią podejmiemy pracę u Was od zaraz.

    Mail: arekkowalski97@gmail.com
    tel. 799 815 051

  2. Chetna do pracy przy rozladunku paczek w Sarpsborg na 29 maja 2016 @ 22:58

    Witam
    Mieszkam w Sarpsborg jestem zainteresowana ta praca , mam dosiaidczenie przy pracy na produkcji oraz pakowni ( pracowalam 2 lata w fabryce w Anglii ) , godziny pracy sa mi obojetne , prace mogla bym zaczac od zaraz. Angielski w stopniu zaawansowanym , Norweski na poziomie podstawowym ale ucze sie dalej jezyka aby mowic komunikatywnie , o konakt prosze na email oe.wasilewska@gmail.com .
    Olga

  3. kamil siodlowski na 30 maja 2016 @ 20:26

    przebywam w sarpsborgu o ile wasza oferta pracy jest aktualna prosze o pilny kontakt moj tel. 0047 462 649 54

  4. praca przy rozladunku paczek na 3 czerwca 2016 @ 14:40

    jestem chetny podjac te prace od zaraz to moj nr tel 691033271