23500 NOK brutto

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka przy naprawie palet Ålesund

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2019 02:14

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy naprawie palet. Zatrudnienie w Ålesund bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23500 NOK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna, manualna oraz wymagająca spostrzegawczości praca, a także wymaga zdolności majsterkowania;
  • zadaniem będzie naprawa palet, czyli sprawdzanie ich stanu, naprawianie ich i malowanie;
  • prace wykorzystywane są z użyciem elektronarzędzi.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • trzeźwość myślenia;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • rzetelność;
  • punktualność;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • stałe godziny pracy od 8 do 16 (poniedziałek – piątek);
  • legalne zatrudnienie oraz umowę na 6 miesięcy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-naprawie-palet-alesund-2019/

ID ogłoszenia: 8815d7a7e3438d73

7 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka przy naprawie palet Ålesund”

  1. Bardzo dobrze

    • Kilka lat pracowałem przy zbijaniu i naprawianiu palet, bardzo dobrze znam się na tej robocie i jestem zainteresowany pracą przy naprawie palet. Pracowałem w Norwegi mam wszystkie papiery i pozwolenie na pracę na stałe

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy, muj angielski jest komunikatywny, pracowałem wcześniej na podobnym stanowisku

    • Jestem zainteresowany ofertą pracy muj angielski jest komunikatywny, pracowałem wcześniej na podobnym stanowisku mój numer to 664-234-495

  3. Jestem zainteresowany Państwa oferta proszę o kontakt.
    Mój Nr 516894130
    e-mail: aremic@op.pl
    Pozdrawiam.

  4. karol1547777 na 3 grudnia 2019 @ 11:17

    Witam . Jestem zainteresowany oferta pracy . Prosze o kontakt : karol.molenda@interia.pl

  5. lukasikwieslaw@onet.eu na 7 lutego 2020 @ 02:01

    Proszę o kontakt
    +48 690 664 062