160 NOK brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 16:07

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Oferta z Oslo dla pracowników fizycznych przy sortowaniu owoców. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna przy ręcznym sortowaniu owoców egzotycznych;
  • praca przy taśmie;
  • obowiązki wykonywane są w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna oraz sprawność manualna;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii;’
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • niezawodność;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • stałą umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc od osoby;
  • premie oraz dodatki do pensji podstawowej.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: soknadansatte@fastmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-przy-sortowaniu-owocow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 3135db55c6b356be

9 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka Oslo 2019”

  1. Dzień dobry,
    Czy oferta aktualna ? Proszę o kontakt na e-mail budzik.piotr@wp.pl
    Dziękuję.

  2. karol1547777 na 3 grudnia 2019 @ 11:21

    Witam . Jestem zainteresowany oferta pracy . Prosze o kontakt: karol.molenda@interia.pl

  3. Hei Jestem zainteresowany mam 5letnie doświadczenie w podobnej pracy pozdrawiam.Michał

  4. Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt na e-mail .

  5. slawek2000 na 2 stycznia 2020 @ 23:59

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt
    slawomir.wirski27@onet.pl

  6. slawek2000 na 3 stycznia 2020 @ 00:00

    Proszę o kontakt

  7. Zainteresowany. Proszę o kontakt.. Andrzej

  8. Witam jestem zainteresowana praca agarowinska28,@gmail.com

  9. Dzień dobry, jesteśmy parą z Ukrainy 48, 42 lata, fizycznie dobrze znamy język polski, szukamy pracy w Norwegii, możecie nam pomóc, dziękuję, Tel, Weiber, + 420776696793,