do uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 01:29

Poszukujemy pracowników do zatrudnienia w Sarpsborg przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Od zaraz opcja fizycznej pracy w Norwegii dla kandydatów bez języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie m.in. rozładunek oraz załadunek samochodów ciężarowych
  • obowiązkiem pracownika będzie segregacja paczek ze względu na miejsce docelowe oraz zabezpieczanie uszkodzonych przesyłek
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy zmianowej w nocy
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • zaradność i kreatywność
  • zdolność pracy w grupie
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • efektywność

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • szansę zatrudnienia na stałe
  • pomoc w znalezieniu płatnego miejsca do zamieszkania
  • pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 32/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-rozladunek-paczek-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 917588547b2ccb8d

6 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sarpsborg”

  1. 917588547B2CCB8D na 23 stycznia 2017 @ 15:33

    Witam jestem zainteresowany pracą .Prosze o kontakt modrzejewski77@wp.pl pozdrawiam pracownik fizyczny.

  2. Witam , jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z kolegą. Mamy wlasny samochód i szukamy pracy w Norwegii. Proszę o kontakt: 514-991-680
    Pozdrawiam.

  3. Bartek1473 na 1 lutego 2017 @ 16:49

    Witam jestem zainteresowany mam bardzo duze checi do pracy oraz szybko sie ucze wszystkiego . Posiadam rowniez wlasny samochod . Prosilbym o kontakt telefoniczny 571391419

  4. marek dawidzuuk na 7 lutego 2017 @ 14:59

    Witram jestem zainteresowany praca w Norwegi kontakt 511190802

  5. Witam. Mieszkam w Sarpsborg mam 27 lat. Szukam dorywczej pracy na weekendy jestem wolny od piątku od godziny 15. Jeżeli jest opcja pracy wyłącznie na weekendach proszę o kontakt darekmaczka@o2.pl tel.46230974

  6. Orawski Dariusz
    Jestem zdrowym, silnym mężczyzną, z uregulowaną służbą wojskową i aktualnymi badaniami lekarskimi. Poszukuję pracy fizycznej, w każdej branży. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
    Tel ;536-303-013