154,20 NOK brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Norwegii 2019 od zaraz w pralni przemysłowej Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 20:28

Firma z Bergen szuka od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w pralni przemysłowej z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 154,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie prania, włączanie pralek i suszarek oraz składanie ubrań i ich pakowanie;
  • nadzorowanie procesu prania.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • wytrzymałość i pracowitość;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na pół roku;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 6 miesięcy;
  • solidnego pracodawcę;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK mc;
  • zaplecze socjalne;
  • szkolenie pracownicze;
  • za 100% frekwencji – premie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać na adres:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: arbeider/08/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-w-pralni-przemyslowej-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 3425d4b0c23f01ed

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka fizyczna praca w Norwegii 2019 od zaraz w pralni przemysłowej Bergen”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy muj numer to 664-234-495