168 NOK/h brutto

Fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu dróg bez znajomości języka Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2015 00:39

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Asker od zaraz przy odśnieżaniu dróg. Stanowisko jest zapewnione do końca marca 2016 roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Asker
Wynagrodzenie: 168 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Należy sprawnie i szybko odśnieżać drogi, ulice, chodniki itp. Wszystkie czynności wykonywane są przy pomocy łopat bądź maszyn do odśnieżania.

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii
– zdolność do pracy w trudnych warunkach, przy niskich temperaturach
– bez problemów ze zdrowiem
– siła fizyczna, która jest potrzebna do tej pracy
– angielski na dobrym poziomie
– zdolność do pracy po godzinach gdy zajdzie taka potrzeba

Oferujemy:
– zakwaterowanie opłacane przez pracownika
– jasne warunki zatrudnienia
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: marek.piasecki78@gmail.com z tematem: Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu-rekrutacja uzupełniająca, Asker.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-od-zaraz-asker/

ID ogłoszenia: 2735658dc4d02654

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu dróg bez znajomości języka Asker”

  1. Dzien Dobry

    Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy ,jezeli jest aktualna , mieszkam na stale w Oslo . prosze o kontakt mailowy pburski1980@gmail.com.

    Pozdrawiam Piotr Burski