13000 NOK/mc

Fizyczna praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:50

Firma sprzątająca szuka kobiet/mężczyzn bez znajomości języka norweskiego do fizycznej pracy w Norwegii. Oferta z Oslo przy sprzątaniu mieszkań i domów na terenie miasta oraz w okolicach.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 13000 NOK/mc

Zadania:
Zatrudniony jest zobowiązany do samodzielnego dotarcia do klienta i doprowadzenia obiektu (mieszkania, domu) do stanu czystości.

Wymagania:
– umiejętność dokładnego czyszczenia powierzchni
– posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu
– kandydat bez problemu powinien dobrać odpowiedni środek czyszczący do każdej powierzchni i zabrudzeń
– osoba zdrowa, bez alergii i uczuleń na produkty chemiczne
– energiczność, szybkość, dokładność
– umiejętność zarządzania czasem
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie samochodu będzie mile widziane
– umiejętność poruszania się komunikacją miejską w Norwegii

Oferujemy:
– zatrudnienie od 8 do 16
– zapewniamy 40 godzinny tydzień pracy
– oferujemy pracę dla osób w wieku od 28 do 40 lat
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 125543861e82c935

4 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań bez języka Oslo”

  1. Jestem gotowa podjąć prace od zaraz.Spełniam wszystkie wyżej wymienione wymagania poza posiadaniem samochodu.Tel. kontaktowy 45581265

  2. Witam jestem zainteresowana Państwa pracą mieszkam w Oslo posiadam doświadczenie i mam prawo jazdy . Jeśli zostanie podany adres email z miłą chęcią prześle swoje Cv.

  3. interesuje mnie praca w Norwegii sprzątanie produkcija

  4. Obecnie pracuje w Niemczech w Hotelu, ale potrzebuje pracy, od stycznia.Jestem zainteresowana oferta .Tel .004915154298220.