153 NOK/h

Fizyczna praca w Norwegii Stavanger bez języka przy dostarczaniu gazet

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2015 03:49

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Aktualne ogłoszenie ze Stavanger dla studentów przy dostarczaniu gazet i produktów reklamowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: 153 NOK/h

Zadania:
– rozwożenie gazet we wskazane miejsca
– niektóre gazetki trzeba będzie ze sobą łączyć
– trzymanie się ustalonych zasad
– dowożenie gazet w odpowiednie miejsca
– realizacja tego zadania potrwa 3 godziny

Wymagania:
– przyjazd samochodem
– dobra znajomość języka angielskiego
– pozytywne nastawnie do życia
– entuzjazm, energiczność
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– możliwość dostosowania się do różnych godzin pracy
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– miła aparycja
– otwartość na kontakt z innymi ludźmi
– uprzejmość, kultura osobista

Oferujemy:
– na starcie praca klika razy w miesiącu w późniejszy okresie zatrudnienie na stałe
– dla pracowników z kilkumiesięcznym stażem możliwość korzystania z auta służbowego
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w razie pytań
– w pierwszych dniach praca rozpoczyna się wczesnym rankiem

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszam do wysyłania zgłoszeń na maila do: Marek Piasecki – marek.piasecki78@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-dostarczanie-gazet-bez-znajomosci-jezyka-dla-polakow-stavanger/

ID ogłoszenia: 35454a763ff779d0