160 NOK brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii w Oslo od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 20:24
  • Wygasa: 57 dni

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Potrzebne osoby w Oslo przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowanie owoców.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • jest to prosta, ale też monotonna i powtarzalna praca;
  • sortowanie owoców egzotycznych i pakowanie ich do kartonów;
  • przygotowywanie owoców do dalszego transportu.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • pracowanie pod presją czasu;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zdolności manualne;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań;
  • duże zaangażowanie;
  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • podjęcie pracy od zaraz do przynajmniej czerwca 2019 roku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę do czerwca 2019 roku z możliwością przedłużeni dla najlepszych pracowników;
  • dobre przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie – 3500 NOK miesięcznie;
  • odzież roboczą;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez adres e-mail: soknadansatte2019@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 1415c3cd3cc51dd3

15 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii w Oslo od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka”

  1. Agnieszka Szymanska na 15 stycznia 2019 @ 13:11

    Jestem zainteresowana . Proszę o kontakt

  2. pawelstiller1994 na 15 stycznia 2019 @ 20:35

    witam , spełniam podane wymagania ( jest nas 2 studentów ) jestesmy gotowi od zaraz , 516-064-143 , pawestiller@gmail.com

  3. Witam.

    Jestem zainteresowana tym ogłoszeniem ,ponieważ w Polsce przez 21 lat wykonywałam podobną pracę przy taśmie ,tylko sortowałam szkło a nie owoce.Jestem bardzo sprawna manualnie i myślę ,że bardzo dobrze sprawdziłabym się w tej pracy.
    Bardzo proszę o kontakt.

    ,Pozdrawiam,

    Kasia

  4. Praca w Norwegii w oslo od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka. na 19 stycznia 2019 @ 11:27

    Dzień dobry,spełniamy wszystkie wymagania,jestem z przyjacielem .Mam doswiadczenie na sortowni paczek i kwiatów,przyjaciel przy sortowaniu warzyw ,na chwile obecną przebywamy w holandii jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz jesteśmy swoim autem tak że czekamy w gotowości ,kolega30lat,ja 33. Z wyrazami szacunku Gertner Adam
    P.S Numer kontaktowy +31 644 090244

  5. Jestem zainteresowana praco. Pracowalam na podobny stanowisku. Proszę o kontakt Tel. 576 364 807.

  6. WITAM PROSZĘ O KONTAKT adamhabeer@interia.pl

  7. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 46 lat, posiadam prawo jazdy kat. B. Przez ostatnie 20 lat prowadziłam własną działalność w branży spożywczej. Posiadam orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, przeszkolenie w zakresie bhp i HACCAP. Jestem osobą dyspozycyjną, uczciwą, pracowitą, kontaktową, bez nałogów, potrafię przystosować się do nowych warunków, powierzone obowiązki traktuję poważnie, zadania wykonuję starannie. Mogę pracować w godzinach ponadnormatywnych, w tym na zmiany. W razie potrzeby mogę uzyskać i przedstawić zaświadczenie o niekaralności.
    Pozdrawiam
    Agnieszka
    tel. 515141415.

  8. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    Proszę o kontakt telefoniczny
    781059007
    Pozdrawiam

  9. Witam jeśli aktualne proszę o odpowiedź w mailu

  10. witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 539 400 897

  11. Tomasz Kowalski na 4 lutego 2019 @ 14:08

    Dzień Dobry. Jestem zainteresowany daną propozycją
    Mój e -Mail to tomash2018@gmail.com
    Z góry dziękuję za odpowiedź)

  12. Dominika na 8 lutego 2019 @ 21:25

    Witam, jestem bardzo zainteresowana praca i prosze o kontakt 🙂

    Znam jezyk Norweski na bardzo dobrym poziomie i przebywam w Norwegii na stale 🙂

  13. Witam ostatnio pracowałem w Danii w hurtowni spożywczej. Ciekawa oferta jestem dostępny od zaraz. Pozdro.

  14. Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą.
    Prosimy o kontakt na mail: o.luchniak96@gmail.com
    Pozdrawiam

  15. Witam jestem zainteresowana praca na sortowni owoców pozdrawiam Agnieszma