160 NOK brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii w Oslo od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 20:24

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Potrzebne osoby w Oslo przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowanie owoców.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • jest to prosta, ale też monotonna i powtarzalna praca;
  • sortowanie owoców egzotycznych i pakowanie ich do kartonów;
  • przygotowywanie owoców do dalszego transportu.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • pracowanie pod presją czasu;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zdolności manualne;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań;
  • duże zaangażowanie;
  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • podjęcie pracy od zaraz do przynajmniej czerwca 2019 roku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę do czerwca 2019 roku z możliwością przedłużeni dla najlepszych pracowników;
  • dobre przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie – 3500 NOK miesięcznie;
  • odzież roboczą;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez adres e-mail: soknadansatte2019@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-owocow-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 1415c3cd3cc51dd3

20 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii w Oslo od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka”

  1. Agnieszka Szymanska na 15 stycznia 2019 @ 13:11

    Jestem zainteresowana . Proszę o kontakt

  2. pawelstiller1994 na 15 stycznia 2019 @ 20:35

    witam , spełniam podane wymagania ( jest nas 2 studentów ) jestesmy gotowi od zaraz , 516-064-143 , pawestiller@gmail.com

  3. Witam.

    Jestem zainteresowana tym ogłoszeniem ,ponieważ w Polsce przez 21 lat wykonywałam podobną pracę przy taśmie ,tylko sortowałam szkło a nie owoce.Jestem bardzo sprawna manualnie i myślę ,że bardzo dobrze sprawdziłabym się w tej pracy.
    Bardzo proszę o kontakt.

    ,Pozdrawiam,

    Kasia

  4. Praca w Norwegii w oslo od zaraz przy sortowaniu owoców bez języka. na 19 stycznia 2019 @ 11:27

    Dzień dobry,spełniamy wszystkie wymagania,jestem z przyjacielem .Mam doswiadczenie na sortowni paczek i kwiatów,przyjaciel przy sortowaniu warzyw ,na chwile obecną przebywamy w holandii jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz jesteśmy swoim autem tak że czekamy w gotowości ,kolega30lat,ja 33. Z wyrazami szacunku Gertner Adam
    P.S Numer kontaktowy +31 644 090244

  5. Jestem zainteresowana praco. Pracowalam na podobny stanowisku. Proszę o kontakt Tel. 576 364 807.

  6. WITAM PROSZĘ O KONTAKT adamhabeer@interia.pl

  7. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam 46 lat, posiadam prawo jazdy kat. B. Przez ostatnie 20 lat prowadziłam własną działalność w branży spożywczej. Posiadam orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, przeszkolenie w zakresie bhp i HACCAP. Jestem osobą dyspozycyjną, uczciwą, pracowitą, kontaktową, bez nałogów, potrafię przystosować się do nowych warunków, powierzone obowiązki traktuję poważnie, zadania wykonuję starannie. Mogę pracować w godzinach ponadnormatywnych, w tym na zmiany. W razie potrzeby mogę uzyskać i przedstawić zaświadczenie o niekaralności.
    Pozdrawiam
    Agnieszka
    tel. 515141415.

  8. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    Proszę o kontakt telefoniczny
    781059007
    Pozdrawiam

  9. Witam jeśli aktualne proszę o odpowiedź w mailu

  10. witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 539 400 897

  11. Tomasz Kowalski na 4 lutego 2019 @ 14:08

    Dzień Dobry. Jestem zainteresowany daną propozycją
    Mój e -Mail to tomash2018@gmail.com
    Z góry dziękuję za odpowiedź)

  12. Dominika na 8 lutego 2019 @ 21:25

    Witam, jestem bardzo zainteresowana praca i prosze o kontakt 🙂

    Znam jezyk Norweski na bardzo dobrym poziomie i przebywam w Norwegii na stale 🙂

  13. Witam ostatnio pracowałem w Danii w hurtowni spożywczej. Ciekawa oferta jestem dostępny od zaraz. Pozdro.

  14. Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą.
    Prosimy o kontakt na mail: o.luchniak96@gmail.com
    Pozdrawiam

  15. Witam jestem zainteresowana praca na sortowni owoców pozdrawiam Agnieszma

  16. Witam jestem gotowy do pracy od zaraz.
    Pozdrawiam Paweł

  17. Podejme sie pracy od zaraz

  18. Szukam pracy mieszkam w Oslo

  19. Szukam pracy jest nadal aktualna mój numer telefonu 570147017

  20. Andrzej i Klaudia na 23 maja 2019 @ 22:34

    Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od zaraz, proszę o kontakt 500396244