169 NOK brutto/h

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach bez języka, Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 19:12

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach w Tønsberg. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zakres prac różni się w zależności od projektu;
  • zadania to, np. demontowanie mebli oraz sprzętów, zabezpieczanie oraz załadowywanie ich na samochód, rozładowywanie oraz montowanie na miejscu.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. C;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość i wytrzymałość;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczny jest język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej i od zaraz;
  • strój służbowy;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem należy wysłać na adres: michal.korzybski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-tonsberg/

ID ogłoszenia: 6805c532ae725385

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach bez języka, Tønsberg”

  1. Dzień dobry!

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.

    pozdrawiam,
    Damian

  2. Witam jak nadal aktualne to mój numer tel ,576093699

  3. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:59

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Mam 33 lata. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, jestem wysportowany. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093