do uzgodnienia

Fredrikstad Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka na magazynie AGD

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 15:19

Magazyn z artykułami AGD w Fredrikstad  zatrudni od zaraz pracowników do zbierania i pakowania zamówień. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: styczeń – luty 2016

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac fizycznych na magazynie hurtowni AGD. Do zadań należeć będzie zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem, obsługa dostaw, kontrolowanie jakości towarów a także obsługa systemu informatycznego.

Oczekiwania:

  • konieczność przyjechania do Szczecina na rozmowę rekrutacyjną – poniesione koszty nie będą zwracane
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • doświadczenie
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pomoc w rekrutacji, pracownicy ponoszą opłatę w wysokości 300 euro za tłumaczenie dokumentów i przygotowanie umów, pieniądze zostaną pobrane z pierwszej wypłaty – nie wcześniej
  • zatrudnienie na pół roku
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 5000 NOK za miesiąc

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem: “lagermedarbeider 40/2015”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 4456aa937cc4393