stala wyplata plus prowizja do uzgodnienia

Fryzjer lub Fryzjerka od zaraz legalna praca Norwegia, Namsos

  • Miasto lub region: Namsos
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 września 2016 02:19

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla fryzjera lub fryzjerki w rejonie miasta Namsos. Zatrudnienie legalne do podjęcia od zaraz dla osób z doświadczeniem zawodowym minimum 2 lata.

Mozliwosc podjecia pracy od zaraz na stanowisku fryzjera/ fryzjerki.

Opis stanowiska:
Legalna praca, na umowe o prace z mozliwoscia zatrudnienia na stale po okresie probnym. Zakwaterowanie – hybel w sasiedztwie salonu.

Wymagania:
Doświadczenie pracy w zawodzie min 2 lata
Znajomośc technik strzyżenia i koloryzacji
Znajomosc aktualnych trendow
Orientacja na potrzeby i zadowolenie klienta
Dbałość o czystość i wysoki standard usług
Pozytywna energia i kreatywnosc
Miła aparycja
Dyspozycyjność
Uczciwość i lojalność
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
Umowę o pracę
Bezplatne zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu niezaleznego mieszkania
Pomoc w dopelnieniu niezbędnych formalnosci
Wynagrodzenie według umowy
Miła atmosferę
Mozliwosc rozwoju zawodowego
Praca na ekologicznych produktach

ID ogłoszenia: 74057c942d161efc

1 odpowiedź na “Fryzjer lub Fryzjerka od zaraz legalna praca Norwegia, Namsos”

  1. Jestem zainteresowana. Moj.num.506106207.dziekuje

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Art of Nature
  • Zarejestrowany od: 2 września 2016

Inne przedmioty dodane przez Art of Nature

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Art of Nature »