135 NOK/h brutto

Gastronomia dam pracę w Norwegii od zaraz pomoc kuchenna bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2017 00:48

Szukamy chętnych do zatrudnienia w hotelu z Oslo na stanowisku pomocy kuchennej. Norwegia praca w gastronomii dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 135 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • do zadań osoby zatrudnionej razem z kucharzami będzie należało przygotowywanie oraz wydawanie dań do restauracji
  • pracownik będzie zajmował się uzupełnianiem szwedzkiego stołu, zmywaniem oraz pracami porządkowymi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i sumienność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii możliwe od zaraz
  • bezpłatne wyżywienie w kuchni restauracyjnej
  • wysokie zarobki
  • pracę z 3-miesięcznym okresem na próbę
  • darmowe miejsce w samodzielnym pokoju z własną łazienką i aneksem kuchennym
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte_pl@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-oslo-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 5285a146c4eaa024

1 odpowiedź na “Gastronomia dam pracę w Norwegii od zaraz pomoc kuchenna bez języka Oslo”

  1. Aneta Stępień na 29 listopada 2017 @ 17:51

    Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy w kuchni,posiadam doświadczenie,mieszkam w Norwegii,mój nr tel.92513475