do ustalenia

Gastronomia od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka pomoc kuchenna Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2017 00:43

Zatrudnimy od zaraz w firmie gastronomicznej z Oslo kandydatów bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii jako pomoc kuchenna przy przygotowywaniu posiłków.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie gastronomicznej zajmującej się przygotowywaniem przekąsek na imprezy lub bufetów u organizatorów
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o czystość oraz przygotowywanie potraw
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała polecenia szefa kuchni oraz dostarczała zamówione produkty w wyznaczone miejsca

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • staranność i dokładność
  • gotowość do pracy zgodnie z instrukcjami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii na atrakcyjnych warunkach
  • pracę od zaraz w nowo otwartej firmie
  • możliwość otrzymania awansu
  • szansę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

dmyyoga80@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-pomoc-kuchenna-w-gastronomii-oslo-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 96559fb829feea0d