154/h NOK brutto

Gastronomia od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pomoc kuchenna Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2017 21:08

Atrakcyjna oferta zatrudnienia w restauracji z Drammen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz praca w Norwegii jako pomoc kuchenna z wyżywieniem bezpłatnym.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 154 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych w kuchni restauracyjnej
  • zadaniem pracownika będzie obsługa zmywaka oraz dbanie o porządek i czystość
  • osoba zatrudniona będzie przygotowywała składniki posiłków oraz kontrolowała ich jakość

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • szybkie wykonywanie zadań
  • dobra organizacja
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • zaletą będą referencje z poprzednich miejsc pracy
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia na stanowisku pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie półrocznych kontraktów
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na konto

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania z zaznaczeniem opcji “Pomoc kuchenna Drammen” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-restauracja-z-drammen/

ID ogłoszenia: 19259898ece486cf

3 komentarze na “Gastronomia od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pomoc kuchenna Drammen”

  1. Witam. Jestem zainteresowana praca jako pomoc kuchenna w Dramen.W Polsce pracowalam w McDonads oraz jako intendent i pomoc kuchenna w szkole oraz przedszkolu, do czerwca tego roku bylam dietetykiem w kuchni szpitalnej. Jestem osoba spokojna i opanowana i uwielbiam prace w kuchni. W chwili obecnej mieszkam w Hønefoss i jestem gotowa zeby ptzyjechac poniewaz mam swoje auto.Z zawodu jestem technikiem technologii zywienia.
    Prosze o szanse i odpowiedz. Pozdrawiam. Aneta Górczana
    Telefon +4740577941 numer norweski lub +48721016287 polski numer

  2. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Mój telefon 780182248.

    pozdrawia Damian

  3. Witam .Jestem zainteresowany pracą jako pomoc kuchenna w Dramen.Pracowałem jako pomoc kuchenna w restauracji Telefon 518739588 Pozdrawiam Darek