do ustalenia

Gjelleråsen dam pracę w Norwegii na produkcji lodów od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 02:52

Producent lodów z Gjelleråsen zatrudni od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na produkcji produktów mrożonych do końca września 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 2

Start: od II połowy czerwca 2016

Miejsce zatrudnienia: Gjelleråsen, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • osoby zatrudnione będą stanowić wsparcie pracowników stałych w okresie największego popytu na lody. Zadania polegają na obsłudze prostych maszyn, przygotowywaniu mieszanek smakowych, łączeniu składników, kontroli jakości i pakowaniu.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • możliwość pracy po godzinach
  • zmotywowanie, odpowiedzialne podejście do zadań

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • umowę na 3 miesiące
  • pracę za pośrednictwem agencji pracy
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego rezydenta
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • przeszkolenie pracownicze z zasad BHP
  • uniform służbowy
  • wsparcie w kwestiach formalnych
  • odpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym, koszt to 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

Prosimy o oznaczenie opcji: „produkcja lodów 2016″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 8165755fa182f398

2 komentarze na “Gjelleråsen dam pracę w Norwegii na produkcji lodów od zaraz bez języka”

  1. witam,jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt mejlowy lub telefoniczny (24)355-49-39

  2. Daniel, praca norwegia na 21 czerwca 2016 @ 21:57

    Witam, chciałbym wraz z dziewczyną aplikować na podane stanowisko. Posiadamy własny środek transportu oraz jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz. Jesteśmy pracowici, sumienni i uczciwi. (nr tel 516526599)