180-190 NOK/h

Glazurnik-Kafelkarz praca Norwegia od zaraz w budownictwie Kristiansand

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2015 15:39

Firma z Kristiansand zatrudni od zaraz glazurników-kafelkarzy do pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach nowych apartamentów.

Glazurnik / Kafelkarz-Norwegia-Wrzesień-Pilne

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nowym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

„Glazurnik/Płytkarz/Kafelkarz”

Ilość wakatów: 3
Miejsce pracy: Kristiansand
Nr ref.: Glazurnik 09/15

Obowiązki:
Kładzenie płytek, glazury i terakoty-nowe apartamenty

Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie!

Wymagania:
• doświadczenie w montażu płytek/glazury/terakoty
• umiejętność pracy samodzielnej
• znajomość norweskich standardów
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny!)
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – dodatkowy atut
• mile widziane doświadczeniem w krajach skandynawskich

Pracodawca norweski oferuje:
• zatrudnienie na norweskich warunkach
• pełen etat
• wynagrodzenie 180-190 NOK brutto na godzinę,
• pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej norweskiej firmie,
• pełne socjalne (dodatki rodzinne itp.)

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”

ID ogłoszenia: 70355ffc897e91e0