niezdefiniowane

Glazurnik Norwegia praca w budownictwie przy wykończeniach Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2016 12:31

Od zaraz pilnie poszukiwani glazurnicy – kafelkarze do legalnej pracy w Norwegii przy wykończeniach w budownictwie. Oferta adresowana do osób samodzielny z doświadczeniem zawodowym minimum 3 lata.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:
Glazurnik-Norwegia-od zaraz-PILNE!

Ilość wakatów: 10
Miejsca pracy: Norwegia
Nr ref.: Glazurnik/09

Obowiązki:
– Kładzenie płytek, glazury i terakoty

Wymagania:
– min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
– umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca norweski oferuje:
– legalną pracę na pełen etat
– atrakcyjne zarobki ok 190 NOK/h lub więcej w zależności od doświadczenia
– pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 68357ed0d9b4a254

1 odpowiedź na “Glazurnik Norwegia praca w budownictwie przy wykończeniach Oslo od zaraz”

  1. Witam. Posiadam wyżej wymienione kwalifikacje. Jestem zainteresowany w/w praca .zajmuje się również dekarstwem prace ogólnobudowlane są mi dobrze znane.
    Dziękuję. 661031431