190 NOK / h

Haugesund dam pracę w Norwegii na budowie jako cieśla konstrukcyjny – stolarz

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2018 00:27

Firma z Haugesund poszukuje obecnie doświadczonych cieśli konstrukcyjnych – stolarzy do podjęcia legalnej pracy w Norwegii na budowie przy szalunkach systemowych.

Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy, oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie: Cieśla Konstrukcyjny / Stolarz Budowlany

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac, na email: anna.komaniecka@levelgroup.no
Kontakt telefoniczny z biurem w Szczecinie :
+48605498849

Miejsce pracy: Haugesund / Norwegia

Opis stanowiska:
– Umiejętność montażu systemów szalunkowych Peri, Doka (Kopras Krings)
– Betonowanie oraz zbrojenie zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:
– Znajomość języka norweskiego lub angielskiego w stopniu
komunikatywnym (warunek konieczny) !
– Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie
– Umiejętność czytania rysunku technicznego,
– Umiejętność pracy samodzielnej
– Bezkonfliktowa praca w grupie
– Dobra kondycja fizyczna
– Sumienność, dokładność, pracowitość i samodyscyplina
– Motywacja do pracy
– Brak nałogów (alkohol) – warunek konieczny !
– Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i zakwaterowania
– Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy

Mile widziane:
– Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii
– Prawo jazdy

Oferujemy:
– Stawkę 190 NOK/ h
– Kontrakt
– Opłaty za zakwaterowanie i przeloty pokrywa pracodawca.
– Zakwaterowanie w domach wynajętych przez firmę
– Samochód służbowy
– Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
– Opieka Konsultanta Personalnego
– Feriepenger – 12% (wakacyjne)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 9345b1b6fd06eef4

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez LevelProsjekt

Ostatnie przedmioty dodane przez LevelProsjekt »