171 NOK/h

Haugesund od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji przynęt bez języka

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2016 03:13

Fabryka przynęt wędkarskich z Haugesund oferuje pracę w Norwegii na produkcji przy montażu woblerów. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego od zaraz na pół roku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Haugesund, Norwegia

Zarobki: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres obowiązków:

  • prace polegające na montażu części, malowaniu, lakierowaniu
  • pracownik będzie nanosił ornamenty oraz uzbrajał przynęty w kotwiczki lub haki
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz pakownie gotowych woblerów

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii przynajmniej na 6 miesięcy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • preferujemy zgłoszenia od osób hobbistycznie zajmujących się wędkarstwem spiningowym

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • legalne zatrudnienie
  • dla osób zainteresowanych możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania, zorganizowanego przez agencję pośrednictwa pracy, koszt miesięczny to ok. 4-5 tyś NOK
  • norweska umowa o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • możliwe premie i dodatki do wynagrodzenia

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi i zgodą na przetwarzani danych osobowych na adres:

  • norwayworker@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: nw/066/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-produkcji-przynet-wedkarskich-bez-znajomosci-jezyka-haugesund/

ID ogłoszenia: 21556fc563ef408f

2 komentarze na “Haugesund od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji przynęt bez języka”

  1. zwracam sie o proszbe o przejmowanie mi do praca w norwegi na ten stanowiska
    jestem pracowitem l lube swoje praca i jestem odpowiedzialnosc dla mnie podstawa

    zpowazaniem
    choukair nader

  2. Witam. Jestem zainteresowany podjęciem takiej pracy . Od wielu lat zajmuje się wędkarstwem spinningowym różnymi przynętami w tym także woblerami . Zrobiłem nawet własnoręcznie kilka sztuk . Proszę o kontakt : 793-391-794