237 NOK

Hydraulik do pracy w Norwegii na budowie od zaraz, Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2020 12:12

Ze znajomością języka angielskiego możliwa od zaraz praca w Norwegii na budowie w charakterze hydraulika. Zatrudnienie przy montażu instalacji wodnych, CO, kanalizacyjnych oraz przeciwpożarowych.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Forrex poszukujemy osób do pracy w zawodzie:
Hydraulik – Instalator [rekrutacja prowadzona telefonicznie]
Miejsce pracy: Norwegia
W okresie pandemii zapewniamy wszelkie środki bezpieczeństwa niezbędne do pracy.

Opis stanowiska:
Montaż instalacji sanitarnych,
Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych
Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem,
Znajomość rysunku technicznego,
Prawo Jazdy kat. B będzie atutem, natomiast nie jest wymagane
Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz
Norweski numer podatkowy

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich – umowa o pracę z norweskim pracodawcą
Pracę w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach
Bardzo wysokie zarobki, od 23€ / 237 NOK
Pełne ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowe mieszkanie – pokoje jednoosobowe
Samochód firmowy do dyspozycji
Możliwość pracy w systemie 19/9

biuro@forrex.com.pl

ID ogłoszenia: 9845f71bfc6123e5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Forrex
  • Zarejestrowany od: 28 września 2020

Inne przedmioty dodane przez Forrex

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Forrex »