od 230 NOK/h

Hydraulik do pracy w Norwegii na budowie z językiem angielskim od zaraz, Alta

  • Miasto lub region: Alta
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2019 02:12

Firma z miejscowości Alta poszukuje od zaraz hydraulików z językiem angielskim do podjęcia pracy w Norwegii budowie przy montażu instalacji sanitarnych, grzewczych wewnątrz budynków.

Zakres obowiązków:
• praca przy instalacjach wewnątrz budynków
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom A2)
• doświadczenie na ww. stanowisku

Zapewniamy:
• umowa o pracę z norweskim pracodawcą (nie w delegacji)
• atrakcyjne wynagrodzenie od 230 koron norweskich brutto/h
• składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
• ubezpieczenie dla Pracownika
• zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
• stałą opiekę koordynatora
• respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@personalpilot.pl
Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).Administratorem danych jest Personal Pilot sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach (32-086), ul. Warszawska 15. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 1775d6f89c03c1db

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Personal Pilot

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Personal Pilot »