196 NOK brutto/h

Jako dostawca pizzy praca Norwegia bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 października 2022 19:50

Pizzeria z Oslo szuka od zaraz dostawcy pizzy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla kierowcy kat.B bez znajomości języka norweskiego przy rozwożeniu dań gotowych.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B jako dostawca pizzy i dań gotowych;
  • pracownik będzie rozwoził pizzę samochodem służbowym;
  • przy braku zamówień wykonywanie prac fizycznych w restauracji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu na wyjazd;
  • optymizm;
  • mała liczba punktów karnych;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny grafik;
  • zwrot kosztów za korzystanie z samochodu prywatnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-kierowca-kat-b-bez-jezyka-jako-dostawca-pizzy-oslo/

ID ogłoszenia: 42563596c1e6b428