od 195 NOK brutto/h

Kierowca kat.B bez języka praca Norwegia przewóz osób Uber od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2022 19:00

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii jako kierowca kat.B. Zatrudnienie w Oslo od zaraz przy przewozie osób z aplikacją Uber. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie przewożenie osób z aplikacją Uber;
  • konieczne będzie bezpośrednie świadczenie usług przewozu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • brak nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • chęć rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • chęć pracy z ludźmi;
  • przyjazne nastawienie oraz schludność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • elastyczny grafik;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/08/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-przewoz-osob-uber-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 99762eaa05de2a98