210 NOK brutto/h

Kierowca kat.B praca Norwegia bez języka jako dostawca zamówień od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lutego 2023 21:05

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Bergen jako dostawca zamówień bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kierowcy kat. B w dużym sklepie spożywczym online;
  • załadowywanie zamówień do samochodu służbowego oraz rozwożenie ich zgodnie z grafikiem, a także pobieranie opłat od klientów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • doskonała organizacja;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-kierowca-kat-b-dostawca-od-zaraz-w-bergen/

ID ogłoszenia: 73763fba9eb6cf40