196 NOK brutto/h

Kierowca kat.B praca Norwegia jako dostawca zakupów od zaraz z j.angielskim Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2023 20:14

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Skien ze znajomością języka angielskiego jako dostawca zakupów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie delikatesów internetowych jako kierowca kat. B – dostawca zakupów;
  • zadaniem będzie rozwożenie oraz dostawa zakupów na podstawie harmonogramu.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc;
  • samochód służbowy oraz kartę paliwową na czas pracy;
  • zatrudnienie tymczasowe z opcją podjęcia stałej pracy;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • świadczenia socjalne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023 z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-kierowca-kat-b-dostawca-zakupow-od-zaraz-z-j-angielskim-skien/

ID ogłoszenia: 85863d558f279d7e