Podstawa plus prowizja i bonusy

Kosmetyczka praca w Norwegii z językiem angielskim, Namsos na umowę

  • Miasto lub region: Namsos
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 grudnia 2016 02:15

Salon fryzjersko-kosmetyczny z Namsos szuka kosmetyczki do podjęcia pracy w Norwegii polegającej na wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych. Oferta z językiem angielskim dla osób z doświadczeniem.

Jestesmy nowoczesnym salonem fryzjersko-kosmetycznym oferujacym uslugi z zakresu pielegnacji ciala oraz wlosow. PRacujemy na produktach najwyzszej jakosci.

Opis stanowiska
Wykonywanie zabiegow z zakresu kosmetyki na twarz i cialo- przedluzanie rzes, zabiegi na twarz, depilacja woskiem, henna, manicure, pedicure, shellac, masaze.

Wymagania
Wykonywanie zabiegow z uzyciem urzadzen kosmetycznych
Sprzedaz kosmetykow
Komunikatywny jezyk angielski lub norweski
Doswiadczenie pracy w zawodzie kosmetyczki
Udzielanie porad z zakresu kosmetyki
Dbanie o higiene pracy oraz otoczenia
Zaangazowanie w prace i rozwoj salonu.
Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i wspolpracownikami
Uczciwosc, lojalnosc i wysoka kultura osobista
Kreatywnosc i chec rozwijaniaswoich umiejetnosci

Nasza oferta
Legalna praca na umowe o prace
Atrakcyjne wynagrodzenie- bezpieczna podstawa plus prowizja
Mozliwosc rozwoju i dodatkowych szkolen
Mila atmosfera
Pomoc w zaklimatyzowaniu w nowym miejscu, uzyskaniu niezbednych pozwolen n a pobyt i prace, zasilek na dziecko, zakwaterowaniu
Mozliwosc uczestnictwa w kursie jezyka norweskiego
Szkolenia produktowe
Karnet fitness/basen co miesiac
Premie uznaniowe
Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym salonie

Osoby chetne zapraszamy do nadsylania CV wraz ze zdjeciem i listem motywacyjnym.

ID ogłoszenia: 4875855c5fb7b718

3 komentarze na “Kosmetyczka praca w Norwegii z językiem angielskim, Namsos na umowę”

  1. Monika- kosmetyczka na 28 grudnia 2016 @ 20:45

    witam, nie wiem gdzie mogę wysłać swoje CV. proszę o pomoc

  2. Kosmetyczka na 4 stycznia 2017 @ 19:58

    Wszystko ok tylko z językiem cienko 🙁

  3. Inga kosmetyczka na 7 sierpnia 2018 @ 14:03

    Witam, jeżeli aktualnie poszukujecie kosmetyczki jestem zainteresowana. Ingaa91@icloud.com

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez artofnature2014@gmail.com

Ostatnie przedmioty dodane przez artofnature2014@gmail.com »