165 NOK brutto/h

Magazyn drogeryjny bez znajomości języka Norwegia praca w Oslo od zaraz 2021

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2021 19:02

Pracodawca z Oslo szuka magazynierów do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na podstawie listy;
  • pakowanie gotowych towarów i przygotowywanie ich do wysłania;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy, a także rozładowywał i rozkładał produkty na magazynie;
  • obsługa urządzeń – skanera, wózka paletowego i komputera;
  • czasami konieczne będzie przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • dbanie o porządek;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na magazynie;
  • dokładność;
  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka norweskiego.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 02/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-oslo-2021/

ID ogłoszenia: 166602c01a9661f4